Microsoft Windows Roadshow 2017 – Pozrite si video z Košíc! | Video

Všetkým účastníkom, ako aj partnerom samozrejme veľmi pekne ďakujeme za skvelú podporu a účasť. Spolu s vami totiž tvoríme skvelú Windows komunitu.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – Pozrite si video z Košíc! | Video appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 – Takto sme sa bavili v Košiciach! | Fotogaléria

Microsoft Windows Roadshow je za nami a nám ostáva už len poďakovať účastníkom a partnerom, ktorí sa jej zúčastnili. Na fotkách si pripomeňte ako bolo.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – Takto sme sa bavili v Košiciach! | Fotogaléria appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 – Vyskúšajte si kvalitné audio a herné príslušenstvo od Creative!

Zastúpenie spoločnosti Creative srdečne pozýva všetkých fanúšikov hier, filmov a skutočne kvalitného zvuku na jesennú akciu Microsoft Windows Roadshow 2017.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – Vyskúšajte si kvalitné audio a herné príslušenstvo od Creative! appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 – Herné chuťovky a elegáni od ASUSu

Termín Microsoft Windows Roadshow 2017 sa neúprosne blíži a so svojimi zariadeniami plnými výkonu, ale aj dávky elegancie na cesty pomaly vyráža aj ASUS.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – Herné chuťovky a elegáni od ASUSu appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 v Košiciach – program, mapa priestorov a prehľad cien

Nakoľko nie každý sleduje oficiálnu stránku akcie, kľúčové informácie o rozložení stánkov, programe a možných výhrach nájdete v tomto článku.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 v Košiciach – program, mapa priestorov a prehľad cien appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok