Microsoft Windows Roadshow 2017 – Creators Update pre Windows 10, HoloLens a mágia s Office

Prvá tohtoročná Microsoft Windows Roadshow sa koná už túto sobotu – 1. apríla od 10:00 v žilinskom hoteli Holiday Inn. Nezabudnite sa bezplatne registrovať!

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – Creators Update pre Windows 10, HoloLens a mágia s Office appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 – Xbox to poriadne rozbalí v hernej zóne, prezradí aj pikošky

Microsoft Windows Roadshow 2017 v Žiline už pomaly klope na dvere a popri zástupe technologických spoločností sa na vás teší aj zastúpenie Xbox divízie.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – Xbox to poriadne rozbalí v hernej zóne, prezradí aj pikošky appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 – surový herný výkon od Predátora a novinka strednej triedy

Termín Microsoft Windows Roadshow 2017 sa neúprosne blíži, a so svojimi zariadeniami si na účastníkov zuby brúsi aj spoločnosť Acer.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – surový herný výkon od Predátora a novinka strednej triedy appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 – Huawei predstaví MateBook a nové vlajkové lode P10 a P10 Plus

Na Microsoft Windows Roadshow do Žiliny všetkých pozýva aj slovenské zastúpenie spoločnosti Huawei. Predstaví svoj Matebook, ako aj smartfóny.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – Huawei predstaví MateBook a nové vlajkové lode P10 a P10 Plus appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok

Microsoft Windows Roadshow 2017 – HP berie Žilinu útokom s hernými mašinami OMEN

Na Microsoft Windows Roadshow v Žiline tento rok nemôže chýbať ani spoločnosť HP, ktorá prinesie svoje prvotriedne produkty orientované na hernú komunitu.

The post Microsoft Windows Roadshow 2017 – HP berie Žilinu útokom s hernými mašinami OMEN appeared first on MojWindows.sk.

Prečítať celý článok