Keď používate a prihlasujete sa na webe windowsroadshow.mojwindows.sk resp. windowsroadshow.sk, zverujete nám svoje informácie. V týchto pravidlách ochrany osobných údajov zistíte, aké údaje zhromažďujeme, prečo ich zhromažďujeme a čo s nimi robíme.

Pravidlá ochrany osobných údajov

Webové stránky windowsroadshow.mojwindows.sk resp. windowsroadshow.sk môžete využívať rôznymi spôsobmi. Primárne sú určené na registráciu záujemcov na akciu Microsoft Windows Roadshow 2015.

V našich pravidlách ochrany osobných údajov je vysvetlené:

  • Aké informácie zhromažďujeme a z akého dôvodu.
  • Ako tieto informácie používame.

Informácie, ktoré zhromažďujeme

Na to, aby sme mohli všetkým našim používateľom poskytnúť lepšie služby, zhromažďujeme od nich niektoré informácie. Pri registrovaní je pre ďalšiu komunikáciu a správnu funkcionalitu všetkých funkcií nutné vyplniť e-mail a základné údaje, ako meno a priezvisko. Na registrovanie ale môžete využiť aj sociálnu sieť Facebook. V tomto prípade sa registrácia a prihlasovanie zjednoduší na niekoľko kliknutí.

Ako používame zhromažďované informácie

Informácie, ktoré zhromažďujeme zo všetkých našich služieb, používame na poskytovanie, udržiavanie a zlepšovanie služieb. Tieto informácie tiež používame, aby sme vám mohli poskytnúť obsah zodpovedajúci vašim potrebám, napríklad poskytnúť relevantnejšie dáta a obsah.

Z údajov, ktoré nám poskytnete môžeme použiť vaše meno a e-mail, ktoré uvediete v profile. Tieto údaje používame pri výberoch do súťaží, ako aj za účelom kontaktovania registrovaných používateľov webu windowsroadshow.mojwindows.sk resp. windowsroadshow.sk.

Informácie zhromažďované zo súborov cookie a ďalších technológií, môžeme používať na vylepšenie používateľského prostredia a celkovej funkcionality webu. Táto webová lokalita využíva Google Analytics, službu webovej analýzy, ktorú poskytuje spoločnosť Google Inc.

Zabezpečenie informácií

Intenzívne pracujeme na tom, aby sme web aj jej používateľov ochránili pred neoprávneným prístupom a neoprávneným pozmeňovaním, sprístupnením alebo zničením informácií, ktoré uchovávame.

Súhlas s používaním údajov

Poskytnutie vkladaných osobných alebo podnikových údajov (e-mailové adresy, mená, adresy) je z vašej strany úplne dobrovoľné. Vložením týchto údajov vyjadrujete súhlas s ich zhromažďovaním, spracovaním a použitím na účely nadviazania kontaktu, spracovania objednávok, na reklamné účely a na ochranu legitímnych obchodných záujmov našej spoločnosti, pokiaľ ide o poradenstvo pre našich zákazníkov a ich podporu a ďalší vývoj produktov. Zhromažďovanie, spracovanie a používanie sa neuskutočňuje na žiadne iné účely. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať s účinnosťou do budúcnosti.