Aktuálne novinky od Microsoftu

Microsoft prinesie na akciu Windows Roadshow 2017 portfólio svojich produktov, vrátane jedinečného all-in-one Surface Studio s ovládacím príslušenstvom Surface Dial a skvelého tabletu 2v1 Surface Pro, hernej konzoly Xbox One S, či kancelárskeho balíka Office 365. Veľkými zaujímavosťami, ktoré nájdete v stánku spoločnosti Microsoft, budú nepochybne headset pre platformu Windows Mixed Reality a ukážka operačného systému Windows 10 S na notebooku Surface Laptop.

Surface Laptop s Windows 10 S

Tieto a ďalšie veci si budete môcť exkluzívne vyskúšať na vlastnej koži. Microsoft navyše pripravuje aj workshopy zamerané práve na Office 365, kde vám prezradí zaujímavé tipy a triky.

Surface Studio

Windows Mixed Reality

Xbox One S

windows10

Windows 10 a Office 365

V stánku spoločnosti Microsoft taktiež budú vystavené atraktívne hardvérové kúsky so systémom Windows 10, ktorými sa môžu pochváliť OEM partneri. Ide o zástupcu portfólia XPS od spoločnosti Dell,  HP Spectre x360 a tenučké trio elegánov HP Spectre 13, Acer Spin 7, Asus ZenBook Flip UX360 a produkty série Lenovo Yoga.

HP Spectre Pro 13

HP Spectre 13

Acer Spin 7

Pohľad do budúcnosti bankovníctva cez Microsoft HoloLens

Medzi hlavné témy, ktoré budú rezonovať v stánku Tatra banky patrí  univerzálna aplikácia Tatra banka pre operačný systém Windows 10 a aplikácia Tatra banka v podaní rozšírenej reality pre okuliare Microsoft HoloLens, ktorú si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži.

Hololens

Microsoft HoloLens

Herné chuťovky a elegáni od ASUSu

Herný notebook ASUS RoG G752 zaujme všetkých hráčov svojim dravým vzhľadom, ako aj extrémnym výkonom, ktorý si poradí aj s tou najnáročnejšou hrou. Sprevádzať ho bude taktiež budú extrémne výkonné produkty hernej série ASUS RoG Strix, napríklad kúsok ASUS RoG Strix GL503.

 Asus RoG G752

Chýbať nebude ani revolučný ASUS RoG Zephyrus GX501, ktorý pri hrúbke 18mm obsahuje výkonné komponenty ako procesor Intel Core i7-7700HQ a grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 1080.

ASUS RoG Zephyrus GX501

ASUS RoG Strix GL503

Z generácie štýlových a tenkých zariadení ZenBook sa môžete tešiť na skvelé trio ZenBook Flip UX360, ZenBook 3 Deluxe a ZenBook Pro.

ASUS ZenBook 3 Deluxe

Herný stánok s virtuálnou realitou a novinky série OMEN od HP

Spoločnosť HP si na  Microsoft  Windows Roadshow 2017 pripraví herný stánok s virtuálnou realitou a prezentáciu toho najnovšieho z herného portfólia OMEN. Pozrieť si tak budete môcť herné notebooky HP OMEN 17 a výkonné stolné počítače na čele s kúskom OMEN X.

HP OMEN 17

HP OMEN Desktop

omen-x

HP OMEN X

 

Záplava produktov spoločnosti Lenovo

Lenovo ukáže na akcii Microsoft  Windows Roadshow 2017 svoje portfólio najnovších produktov s Windows 10, ako aj herné príslušenstvo série Legion.

Hlavnými hviezdami budú herné notebooky Lenovo Legion Y520 a Lenovo Legion Y920, ktoré nasleduje unikátny tablet Lenovo Yoga Book, výkonný notebook 2v1 Lenovo Miix 520 a najnovšia konvertibilná pecka Lenovo Yoga 920. Lenovo však toho prinesie omnoho viac a tak sa určite je na čo tešiť.

Lenovo Yoga 920

Lenovo Legion Y520

Lenovo Legion Y920

Lenovo Miix 520

Lenovo Yoga Book
Lenovo Yoga Book

Jesenná nádielka hudobného príslušenstva Creative 

Keďže k počítačom neodmysliteľné patrí aj kvalitné hudobné zázemie, s atraktivnými novinkami na akcii zahviezdi aj spoločnosť Creative. Tá sa tiež pripravila statočne a na svojom stánku predstaví poriadnu dávku kvalitných produktov. Od mini reproduktorov Creative Muvo, Creative HALO a Creative Chrono, cez vynikajúci soundbar Sound BlasterX Katana až po slúchadlá Sound Blaster JAM, Sound BlasterX H5 TE a Creative Outlier Sports, či zvukové karty Creative Omni a Sound BlasterX AE-5.

Creative Chrono

Sound BlasterX Katana

Sound BlasterX AE-5

Nezabúda sa samozrejme ani herné príslušenstvo, ktoré bude mať zastúpenie prostredníctvom klávesnice Sound BlasterX Vanguard K08, myšku Sound BlasterX Siege M04 a podložku Sound BlasterX Alphapad. Perličkou budú reproduktory Sound BlasterX Kratos S5.

Sound BlasterX Vanguard K08

Sound BlasterX Kratos S5

Európske auto roka 2017 Peugeot 3008 SUV a novučičké SUV Peugeot 5008 vo výbave Allure

Počas celého trvania akcie si budete môcť obzrieť aj novinky od spoločnosti Peugeot, ktorá je jedným z partnerov Microsoft Windows Roadshow. Navyše pokiaľ budete mať záujem, povozíme vás v novom Peugeote 3008, ktorý bol  odbornou porotou zloženou z 58 európskych novinárov zvolený ako Európske auto roka 2017.

Peugeot 3008 SUV

SUV Peugeot 5008